ورود ثبت

ورود

انجمن مشاوره و آموزش ترک آسان سیگار

logo-nikotin2

دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
Monday, 20 May 2019
سخن روز
بیماری‌اعتیاد،بیماری‌درک است.وقتی قوه‌ادراک مختل‌شود در انتخاب‌دچار سردرگمی‌شده و بدرستی قادربه انتخاب‌های صحیح نیستیم
در برابر نیکوتین عاجزم، امّا در برابر انتخاب های مسئولانه خیر
اگر دعاهای صبحگاهی دوران مصرف نبود به نیکوتینی‌های گمنام راه پیدا نمی‌کردم
با مصرف نکردن نیکوتین ما یاد میگیریم که خودمان را دوست داشته باشیم.
اجبار به مصرف نیکوتین شش برابر قویتر از الکل و قدرت اعتیاد به نیکوتین هم ردیف با هروئین است؟

اما من يك نويسنده نيستم ...

 

من در كنفرانس خدمات جهاني 2016 كه در شهر آكرون ايالت كليولند برگزار شد، شركت داشتم. يكي از موضوعات كارگاهي، "دعا و مراقبه" بود. در جريان برگزاري كارگاه، ما حدود نيم ساعت نوشتيم و سپس براي گروه، مراقبه‌ی نوشته شده‌مان را خوانديم. يكي از اعضا داستان خودش را بيان كرد و قبل از اينكه شروع كند، گفت: «اما من يك نويسنده نيستم.» در اواسط خوانش داستانش، از شدت خوشحالي به خاطر بهبودي از نيكوتين، شروع به گريستن كرد. آن اشك‌ها الهام‌بخش بودند. يك داستان عالي و او خيال مي‌كرد نويسنده نيست.

روز بعد هنگام پذيرايي ميان‌وعده، ما كنار هم نشسته بوديم. رو به سوي او كردم و پرسيدم "شما مي‌خواهيد يك نويسنده‌ی مراقبه بشويد؟" و او فقط لبخند زد.

همچنين اين سوال من از شما خواننده‌ی مجله هم هست. آيا شما مي‌خواهيد يك نويسنده‌ی مراقبه باشيد؟ اگر شما هم بگوئيد «اما من يك نويسنده نيستم»، بايد بگويم شما هرگز تا زماني كه آن را امتحان نكرده‌ايد، نخواهيد فهميد كه نويسنده هستيد يا خير. من دو سال است كه به طور مرتب در كارگاه‌هاي مراقبه نويسي شركت مي‌كنم. اوايلش خيلي زياد مي‌گفتم «اما من يك نويسنده نيستم». بار نخست بسيار چالش برانگيز بود، اما دفعه دوم نوشته‌ی من به سادگي جريان يافت. مطابق معمول من به خودم شك داشتم اما وقتي كه دست به قلم شدم، ايمان داشتم كه نيروي برترم كمك خواهد كرد.

من به خاطر عضويت در انجمن نيكوتيني‌هاي گمنام و رهايي از نيكوتين بسيار خوشحالم، و آرزو مي‌كنم بتوانم به ديگران هم كمك كنم.

كِن ام.

عضو اينترنتي انجمن از شهر پَلِت، ايالت ميسوري

مراقبه‌هاي خود را بنويسيد و از طريق صندوق پستی الکترونیکی (ایمیل) این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  برای ما ارسال کنید تا پس از ترجمه چاپ شود.

نسحه ی 2016 June