ورود ثبت

ورود

انجمن مشاوره و آموزش ترک آسان سیگار

logo-nikotin2

جمعه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
Friday, 17 August 2018
سخن روز
با مصرف نکردن نیکوتین ما یاد میگیریم که خودمان را دوست داشته باشیم.
اجبار به مصرف نیکوتین شش برابر قویتر از الکل و قدرت اعتیاد به نیکوتین هم ردیف با هروئین است؟
ازشما دعوت می کنیم در جلسات ما شرکت کنید. رهایی از نیکوتین را حق خود بدانید.
یا می خواهید قطع مصرف کنید؟ آیا قطع مصرف کرده اید، اما نمی توانید در ترک باقی بمانید؟ آیا به حمایت نیاز دارید؟
ما به مرور دریافتیم که مصرف نیکوتین یک عادت کوچک نیست و یک اعتیاد عظیم است.

اما من يك نويسنده نيستم ...

 

من در كنفرانس خدمات جهاني 2016 كه در شهر آكرون ايالت كليولند برگزار شد، شركت داشتم. يكي از موضوعات كارگاهي، "دعا و مراقبه" بود. در جريان برگزاري كارگاه، ما حدود نيم ساعت نوشتيم و سپس براي گروه، مراقبه‌ی نوشته شده‌مان را خوانديم. يكي از اعضا داستان خودش را بيان كرد و قبل از اينكه شروع كند، گفت: «اما من يك نويسنده نيستم.» در اواسط خوانش داستانش، از شدت خوشحالي به خاطر بهبودي از نيكوتين، شروع به گريستن كرد. آن اشك‌ها الهام‌بخش بودند. يك داستان عالي و او خيال مي‌كرد نويسنده نيست.

روز بعد هنگام پذيرايي ميان‌وعده، ما كنار هم نشسته بوديم. رو به سوي او كردم و پرسيدم "شما مي‌خواهيد يك نويسنده‌ی مراقبه بشويد؟" و او فقط لبخند زد.

همچنين اين سوال من از شما خواننده‌ی مجله هم هست. آيا شما مي‌خواهيد يك نويسنده‌ی مراقبه باشيد؟ اگر شما هم بگوئيد «اما من يك نويسنده نيستم»، بايد بگويم شما هرگز تا زماني كه آن را امتحان نكرده‌ايد، نخواهيد فهميد كه نويسنده هستيد يا خير. من دو سال است كه به طور مرتب در كارگاه‌هاي مراقبه نويسي شركت مي‌كنم. اوايلش خيلي زياد مي‌گفتم «اما من يك نويسنده نيستم». بار نخست بسيار چالش برانگيز بود، اما دفعه دوم نوشته‌ی من به سادگي جريان يافت. مطابق معمول من به خودم شك داشتم اما وقتي كه دست به قلم شدم، ايمان داشتم كه نيروي برترم كمك خواهد كرد.

من به خاطر عضويت در انجمن نيكوتيني‌هاي گمنام و رهايي از نيكوتين بسيار خوشحالم، و آرزو مي‌كنم بتوانم به ديگران هم كمك كنم.

كِن ام.

عضو اينترنتي انجمن از شهر پَلِت، ايالت ميسوري

مراقبه‌هاي خود را بنويسيد و از طريق صندوق پستی الکترونیکی (ایمیل) این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  برای ما ارسال کنید تا پس از ترجمه چاپ شود.

نسحه ی 2016 June