ورود ثبت

ورود

انجمن مشاوره و آموزش ترک آسان سیگار

logo-nikotin2

یکشنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۸
Sunday, 21 July 2019
سخن روز
بیماری‌اعتیاد،بیماری‌درک است.وقتی قوه‌ادراک مختل‌شود در انتخاب‌دچار سردرگمی‌شده و بدرستی قادربه انتخاب‌های صحیح نیستیم
در برابر نیکوتین عاجزم، امّا در برابر انتخاب های مسئولانه خیر
اگر دعاهای صبحگاهی دوران مصرف نبود به نیکوتینی‌های گمنام راه پیدا نمی‌کردم
با مصرف نکردن نیکوتین ما یاد میگیریم که خودمان را دوست داشته باشیم.
اجبار به مصرف نیکوتین شش برابر قویتر از الکل و قدرت اعتیاد به نیکوتین هم ردیف با هروئین است؟

راهنمای کارکرد قدم های دوازده گانه برای نیکوتینی های گمنام

مقدمه

 

متن پیش نویس کتاب راهنمای کارکرد قدم های دوازده گانه برای نیکوتینی های گمنام به زبان اصلی در مهر ماه 1392 بر روی تارنمای دفتر خدمات جهانی انجمن نیکوتینی های گمنام قرار گرفت. این کتاب جهت استفاده اعضای انجمن برای کارکرد قدم های دوازده گانه گرد آوری شده است. آرزو داریم که مطالعه و بکارگیری این کتاب بتواند شما را جهت دست یافتن به نگرش تازه ای نسبت به بهبودی و جایگاه ارزشمندتان به عنوان یکی از اعضای انجمن نیکوتینی های گمنام در راستای رساندن پیام رهایی رهنمون سازد

سعی ما در کمیته متون و ترجمه بر این بوده، تا هرچه سریع تر متن این کتاب را به زبان فارسی برگردانده و کلماتی به کار گماریم تا پیام و معنای موثرتری نسبت به کلمات مترادف خود دارا باشند و تا حد ممکن جملات را سلیس و روان کنیم و کلمات زیباتری بکار گیریم، لذا از شما تقاضامندیم آن را به دقت مطالعه نموده و هرگونه نظر و پیشنهاد خود را در جهت ارتقا کیفیت آن مانند، رفع غلط های املایی، ویرایش، یا اینکه از برخی سوالات استفاده شود و یا تعدادی از آنها حذف شوند و هر نظریه خاص دیگر در این مورد را با ما در میان بگذارید. این نشریه نیز مانند دیگر نشریات به صورت مداوم در حال بازنگری و ویرایش مجدد می باشد. تفاوتی نمی کند که شما به تازگی عضو انجمن شده اید یا اینکه از اعضای قدیمی ما هستید آنچه در خور توجه است پشتیبانی و حمایتی است که با حضور و مشارکت در خدمات میتوانیم از هم داشته باشیم.

رسم امانت داری در انجمن ما بر این است تا تمام مفاهیم را بی کم و کاست به زبان فارسی برگردان کنیم ولی در برخی از موارد بخاطر تفاوت در نوع دستور زبان و بکارگیری جنس ضمایر مخصوصا در مورد نیروی برتر آن را طبق عرف عامیانه ترجمه نموده ایم.

امیدواریم که این کتاب بتواند راهنمای موثری جهت بهبودی از اعتیاد نیکوتین برای فارسی زبانان در سراسر دنیا که آن را بکار میگیرند، واقع شود.

لطفا پیشنهادات خود را به زبان فارسی یا انگلیسی به کمیته متون و ترجمه انجمن نیکوتینی های گمنام شورای منطقه به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا صرفا با زبان انگلیسی به مسوول نشریات دفتر خدمات جهانی نیکوتینی های گمنام به آدرس : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

ما این کتاب را به عنوان هدیه ی یک معتاد نیکوتین به همدردان خود تقدیم می کنیم. تقاضا داریم از این کتاب استفاده کنید و لذت ببرید. آن را به دوستان خود، راهنمای خود و افراد دیگری که شما راهنمایشان هستید امانت دهید. ما دریافته ایم از طریق مشارکت با یکدیگر می توانیم پاسخ سوالات خود، مسیر بهبودی و نیروی برتر خود را پیدا کنیم. در پایان آرزو مندیم کارکرد قدم های دوازده گانه بیداری روحانی و رهایی را برای شما به ارمغان آورد.

                           کمیته متون و ترجمه شورای منطقه ایران

دیدگاه‌ها  

# پاسخ: راهنمای کارکرد قدم های دوازده گانه برای نیکوتینی های گمنامابو امیر 1395-12-27 20:51
سلام.کمک کنید ترک کنم
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید